Olle Hjortzberg oljemålning
2014-11-05
275497
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HJORTZBERG, OIle (1872-1959): Sydländskt berglandskap, signerad Olle Hjortzberg, olja på duk, 50x61 cm