Einar Jolin litografi
2014-11-05
275448
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Motiv från Stockholm, signerad Jolin, färglitografi, 219/360, 44x55 cm, oramad