Edvin Ollers oljemålning
2014-11-05
275427
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E Ollers 1946, olja på duk, 48x33 cm