Sigurd Möller oljemålning
2014-11-06
275420
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MÖLLER, Sigurd (1895-1984): "Studentupproret", signerad Möller -69, olja på duk, ca 62x124 cm