Greta Gerell oljemålning
2014-11-06
275410
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Motiv från Drottningholm, landskap med får, signerad Gerell 34, Drottningholm, olja på duk, 46x55 cm