Roberto Matta färglitografi
2014-11-06
275368
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta 90/100, färglitografi, 48x70, bladstorlek 57x76 cm