Höken Hökenström akryl
2014-11-05
275363
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Fågel Fenix, signerad Höken, signerad, betitlad och daterad Stockholm 20/12 -98, akryl på duk, 41x33 cm