Höken Hökenström akryl på pannå
2014-11-05
275361
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Figurkomposition, signerad Höken, olja på pannå, 45x30 cm