Akke Kumlien oljemålning
2014-11-05
275347
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KUMLIEN, Akke (1884-1949): Båt på strand, signerad Akke Kumlien, olja på pannå, 29x42 cm