Sideboard Kina
2014-11-04
275215
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets början, Kina, bonat trä, inredd med tre lådor och förvaringsfack, höjd 85, 165x50 cm
Proveniens: inköpt i Kina