Ram 1700-tal
2014-11-04
275201
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RAM, ek, 1700-tal, förgylld, skuren dekor, yttermått ca 44x51, innermått ca 26,5x33 cm