Ola Bilgren akvarell

Ola Bilgren akvarell
Ola Bilgren akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Clemenstorget i Lund, signerad och daterad à tergo Ola Billgren, Lund 1962, akvarell på papper, 26x33,5 cm

275196

2014-11-13