Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): "Figur", signerad och daterad Ola Billgren -78, numrerad 69/200, färglitografi, ca 33x40 cm

275189

2014-11-13