Jette Ranning

Jette Ranning
Jette Ranning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

RANNING, Jette L (Danmark, född 1954): "Quadrophone", signerad och daterad a tergo Jette L. Ranning 88-89, olja och järnoxid på duk, 130x180 cm

275177

2014-11-13