Stig Claesson färglitografier
2014-11-04
275091
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008):(2) Pyramider samt sydländskt landskap, signerade och numrerade 9/150 resp. 94/150, färglitografier, bildyta 40x57 resp. 43x57 cm