Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, 1960-tal, Börge Mogensen, för Karl Andersson&Söner, teak, sex lådor, höjd 102, 80x40, nyckel finns
Smärre repor, nyckel finns att hämta på utlämningen
275077
2014-11-04