Lisa Rinnevuo färglitografi
2014-11-04
275037
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RINNEVUO, Lisa (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, 161/250, 20x20 cm