Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2014-11-04
275034
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Landskapsvy med änder, signerad Kliuchnikov -05, olja på duk, 60x80 cm