Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2014-11-04
275031
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Gråsparvar, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 54x65 cm