Bordslampa
2014-11-04
275021
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, mässing och turkost glas, 1900-talets första hälft, höjd 34 cm
En skruv saknas, bruksslitage.