Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Karl XII:s likfärd, efter Gustaf Cederström, signerad och daterad C G Wadell 94, olja på duk, 55x77 cm
274964
2014-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här