Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-tal, träskuren dekor, förgylld, urtavla signerad J J Rustan Stockholm (Johan Jonas Rustan född 1819), krönt med örn, höjd 105 cm
Slitage och lagningar
274956
2014-11-03