Oidentifierad konstnär 1800-tal
2014-11-03
274912
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen vid sjö, olja på plåt, holländsk skola, 13x17 cm
Färgbortfall, repor