Jacob Hägg akvarell
2014-11-03
274907
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HÄGG, Jacob (1839-1931): Stockholm i aftonrodnad, signerad och daterad 189?, akvarell, 12x17,5 cm