Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2014-11-03
274856
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Motiv från Venedig, signerad F.W. Odelmark, Venedig, akvarell, 58x42 cm