Anders Altzar oljemålning
2014-11-03
274853
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALTZAR, Anders (1886-1939): Vintermorgon vid Siljansnäs, signerad och otydligt daterad 31(?), olja på duk, ca 47x60 cm
Färgbortfall