Timo Solin färglitografi
2014-11-03
274837
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOLIN, Timo (1947): Komposition, signerad och numrerad 55/75, färglitografi, 27x36 cm