Enrico Baj färglitografi
2014-11-03
274832
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BAJ, Enrico (1924-2003): Figurkomposition, signerad Baj, numrerad 76/250, färglitografi med glitter, bildyta ca 56x80 cm