Oljemålning
2014-11-03
274803
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt England, bär signatur Hill, daterad 1863, Bondflicka, olja på duk, 54x40cm