Edvin Ollers oljemålning
2014-11-03
274774
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskap, signerad E Ollers, daterad 1947, olja på duk, 41x48 cm