Teckning
2014-11-03
274757
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Liggande akt, otydligt signerad, 32x24 cm
Fläckar, hål efter häftstift