Nattljusstakar silver
2014-11-02
274750
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTLJUSSTAKAR, 1 par, silver, nyrokoko, 1864, vikt ca 196 g
Skador, lagningar