Väggappliquer Louis XV
2014-11-02
274724
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, , för 3 ljus vardera, förgylld brons, elektrifierade, höjd ca 41 cm