Matta rölakan
2014-11-08
274682
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, rölakan, monogramsignerad JK, färgställning i grönt, beige och brunt, ca 203x140 cm
Bruksslitage, smärre fläckar