Golvlampor 1 par
2014-11-02
274671
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 19/2000-tal, stomme i stål, utsida med snäckskal, höjd 146 cm
Slitage och smärr skador