Burk med lock silver
2014-11-02
274659
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BURK med lock, silver, 1800-talets slut, Tyskland, höjd 15 cm, vikt ca 263 g
Med Engelska fantasistämplar, bucklor