Roland Svensson litografi
2014-11-02
274651
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Ödehemman Åland", signerad Roland S, 64/360, färglitografi, 35x27 cm