Gunnar Stålbrand oljemålning
2014-11-02
274646
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STÅLBRAND, Gunnar (född 1925): Motiv från Trosa, signerad Gunnar Stålbrand, olja på pannå, 60x81 cm