Lampa Svenskt Tenn

Lampa Svenskt Tenn
Lampa Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPA, Svenskt Tenn, mässing, 2 ljusarmar, höjd ca 24 cm

Ljusplåt med skador i lacken, bruksslitage

274571

2014-11-02