Peter Dahl färglitografi
2014-11-05
274556
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm, medföljer epistel blad 36