Geijerstam oljemålning
2014-11-04
274552
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEIJERSTAM, L (1900-tal): Strandbild, signerad, olja på duk, 19x31 cm