Louis Sparre oljemålning
2014-11-04
274550
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPARRE, Louis (1863-1964): Vintersol över Skeppsholmen, olja på pannå, mongramsigerad och daterad 52, 20x22 cm