Peter Dahl färglitografi
2014-11-05
274546
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografi, en märkt PT, ca 41x28, 28x42 cm