Peter Dahl färglitografi
2014-11-05
274545
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) ur Fredmans Epistlar, bl a Epistel n:o 55, signerade Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm