Blomsterstilleben oljemålning
2014-11-01
274528
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, ca 40x29 cm