Oidentifierad konstnär
2014-11-08
274427
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MIGNARD, Pierre I, hans efterföljare, Porträtt av Mme de Blansac, olja på duk, ovalt 41,5x32,5cm
Krackeleringar, färgbortfall, retuscher, dubblerad