Senapskar i silver
2014-11-01
274410
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SENAPSKAR, silver, 18/1900-tal, rik delvis genombruten dekor med motiv av bla festonger, insats i blå glasmassa, bär otydliga stämplar, höjd 14 cm, sked i nysilver medföljer
Bruksslitage