Salvador Dali etsning
2014-10-31
274406
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): Figurkomposition, signerad Dali, 9/125, etsning, bladmått ca 65x50 cm