Takarmatur klotformat glas
2014-11-01
274395
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, vit rund glaskupa, mässing, höjd 50 cm
Bruksslitage, nydragen el