Ester Almqvist pastell
2014-10-31
274329
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALMQVIST, Ester (1869-1934): "Vårmorgon i Fredensborgs have" (köpenhamn), monogramsignerad EA samt daterad 1901, pastell, 47x63 cm